Home Sport
Femra më e bukur në botë, në krahët e Chicharito Hernandez (FOTO LAJM)
Sarah Kohan është e dashura më fantastike e futbollistit Javier Hernandez. Ajo është mjaft e famshme në Instagram dhe gëzon një popullaritet të madh pasi ka mbi një milion ndjekës.

Sarah Kohan është një top modele 23-vjeçare nga Australia. Ajo u takua me Hernandez në verë pas përfundimit të Kupës së Botës, konkretisht në një nga plazhet e Miamit shkruan Albeu.com.

Pas përfundimit të romancës me aktoren Andrea Duro, Chicharito nuk qëndroi duarkryq por filloi “gjahun” ku nuk doli duar bosh. pwr tu pwrmenduar, hobi i Sarah wshtw sporti, jo futbolli, por basketbolli. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media