Home Sport
Kroos bën deklaratë të papritur për Realin
Situata te skuadra e Real Madrid nuk është aspak e qetë pasi madrilenët kanë dështuar të fitojnë në katër ndeshjet e fundit e mbi të gjitha nuk e kanë gjetur rugën e rrjetës në asnjë prej tyre.

Në lidhje me situatën e krijuar te kampionët në fuqi të Europës, është prononcuar së fundmi mesfushori Toni Kroos. Në fjalën e tij ai tha se nuk ndihet aspak i shqetësuar për këtë situatë pasi janë gjëra që ndodhin.

“Ne e kemi demonstruar që mund të bëjmë më të mirën, gjithmonë ka pasur faza të tilla. Nuk jam i brengosur. Është një sfidë për ne që ta ndryshojmë këtë situatë”, tha Toni Kroos. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë 16 ekipet që janë kualifikuar në UEFA Europa League
Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij
Interi shkërrmoq Rapid Vienna dhe kualifikohet në Europa League (VIDEO)
Chelsea kryen detyrën ndaj Malmos dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League (VIDEO)
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media