Home Sport
Bonuçi: Jam një mbështetës i Milanit
Mbrojtësi i skuadrës së Juventusit, Leonardo Bonuçi ka theksuar se ai do të bëjë tifoz me skuadrën e Milanit në derbin e Madoninës përballë Interit. Bonuçi kaloi një sezon te Milani para se të ribashkohej te Juventusi, por nuk e pëlqen aspak Interin, ish-skuadrën e tij kur ishte i ri.

“Shpresoj që do ta shoh një lojë të madhe, mirëpo e përkrahi Milanin. Kam lanë prapa një skuadër të mirë dhe një trajner të madh”, tha Bonuçi.

Mbrojtësi foli edhe për çështjen e Cristiano Ronaldos ku tha se portugezi është tepër i qetë, por se nuk i takojnë atij të flasë për këtë çështje pasi është diçka personale. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media