Home Sport
Goditi me top djaloshin, Mourinho bën gjestin fantastik (VIDEO)
Sfida mes Manchester United dhe Arsenalit u mbyll në barazim 2 me 2, por përveç rezultatit ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte veprimi i trajneri portugez, Jose Mourinho, shkruan Albeu.com.

Shpeshherë i vendosur në qendër të kritikave nga mediat, për veprimet e tij jo të hijshme këtë herë ka ndodhur e kundërta.

Aksidentalisht ai ka goditur me top një fëmijë, por ai ka treguar menjëherë anën e tij njerëzore duke u çuar dhe duke i kërkuar falje djaloshit që po ndiqte ndeshjen.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media