Home Sport
"Rambo, Ramos", kapiteni i Realit bëhet hit në YouTube (VIDEO)
Përveçse një nga mbrojtësit më të mirë në botë, kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është në qendër të vëmendjes edhe për sa i përket ndërhyrjeve brutale ndaj kundërshtarëve.

32-vjeçari shquhet për kartonat e shumta të mara dhe në disa raste ka rrezikuar ndjeshëm karrierën e futbollistëve kundërshtar me ndërhyrjet e tij të ashpra.

Për të gjitha këto, një kanal gjerman ka postuar një këngë gazmore të shoqëruar me video, që ka marrë afro 25 milionë klikime. Në të shfaqet mbrojtësi spanjoll në versionin Rambo.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vallëzimi i Vedat Muriqit bën "bujë" në mediat turke (VIDEO)
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media