Home Sport
Po i lutet Barças ta kthejë? Babai i Neymari-it zbulon të vërtetën
Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në Barcelonë.

Mediat botërore, ato në Spanjë në veçanti, kanë raportuar vazhdimisht se Neymari mund dhe dëshiron të kthehet në La Liga, dhe ato të së premtes e kanë detyruar babanë e tij të reagojë në rrjetet sociale, duke mohuar çdo gjë.

Ai u largua nga gjiganti katalonas në verën e vitit 2017 për një shumë rekord absolut botëror, 222 milionë euro.

El Mundo raportoi sot se Neymar është duke u përgjëruar të kthehet në "Camp Nou", duke pohuar se i ka telefonuar drejtuesve të klubit plot pesë herë për t'ia mundësuar kthimin.

Sipas El Mundo, 26-vjeçari e ka shprehur zhgënjimin dhe pendesën për largimin nga Spanja.

Por, Neymar Santos Sr. megjithatë, i ka hedhur poshtë këto lajme përmes një postimi në rrjetet sociale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani
Pse Hasi duhet të vijë te Kombëtarja shqiptare?
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro
Catalonia fiton miqësoren, në stadium thirrje kundër Spanjës (VIDEO)
Deputetja boshnjake mbështeti Kosovën, shpërthejnë komplimentet për të (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media