Home Sport
Legjenda e Chelseat: Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin
Pozita e Maurizio Sarrit është ‘shkundur’ nga disfata e thellë 6-0 kundër Manchester City.

Por, legjenda e Chelsea, Ron Harris ka thënë se trajneri ka një muaj kohë që t’i shmanget shkarkimit.

“Do të flisja me të dhe do t’i thoja se ke një muaj kohë për t’i vendosur gjërat në vendin e vet” ka thënë legjenda e Chelsea.

“Të gjitha ‘thikat’ janë në drejtim të tij, por është në duart e tij që t’i bëjë lojtarët që të kthejnë situatën në favor” ka thënë Harris. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media