Home Sport
David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City
David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City.

33-vjeçari e ka pranuar që City mund të blejë një zëvendësues të tij që është më i ri në moshë, por thotë të jetë i fokusuar në futboll.

Komentet e tij erdhën para përballjes së Qytetarëve ndaj Chelseat në Premier League. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media