Home Sport
Chelsea kërkon sulmuesin brazilian
Siç raporton "Daily Star", Chelsea është i interesuar për transferimin e futbollistit të Evertonit, Richarlison.

Gjigantët londinezë synojnë që ta transferojnë brazilianin gjatë afatit kalimtar të ardhshëm, mirëpo varet se si do të rrjedhin negociatat me Evertonin.

Klubi nga Merseyside do të kërkojë 80 milionë paund për të lëshuar sulmuesin e talentuar. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media