Home Sport
Deputetja boshnjake mbështeti Kosovën, shpërthejnë komplimentet për të (FOTO LAJM)
Deputetja boshnjake, Duda Balje ka përkrahur mbrëmë kombëtaren e Kosovës në futboll, pasi barazoi me Bullgarinë në ndeshjen e vlefshme për Euro 2020.

Kjo përkrahje e Dudës ka gëzuar shumë kosovarë.

Madje, të njëjtit nuk kanë kursyer edhe komplimente për deputeten më ‘hot’ të Kuvendit të Kosovës, shkruan Indeksonline

“Ooo të lumtë goja ty qe veç sherbet qet’ kjo goja jote , je deputetja më e mirë e Kosovës.

Duda mos thuaj që s’ke mujt me gjet biletë.

Duda Balje bravo, kemi me te votu ty sa here qe kandidon për deputete.

As ti nuk e din çka është humbja je ma madhja Respekt”, janë disa prej komenteve.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media