Home Sport
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro
Mauro Icardi nuk e ka të sigurtë qëndrimin e tij tek Interi dhe tashmë zikaltrit po kërkojnë që tani zëvendësuesin e tij.

Sipas gazetës "Corriere dello Sport", objektivi kryesor për momentin mbetet Edin Dzeko, paga e të cilit tek Roma është 4.5 milion euro.

Megjithatë sulmuesit i skadon në vitin 2020 dhe Roma kërkon të paktën 30 mmilionë euro, dhe për momentin Interi nuk është i gatshëm të shpenzojë.

Ndërkohë për Dzeko-n interes kanë shfaqur dhe disa skuadra në Premier League. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM)
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh
Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin
Bonucci i premton tifozëve Champions-in sezonin tjetër
Higuain: Nuk dilja nga shtëpia pasi kisha frikë nga njerëzit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media