Home Sport
Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani
Mosmarrëveshja me Biglia-n mund të detyrojë Kessie të largohet nga Milani, shkruan Albeu.com

"Tuttosport" raporton se Gattuso nuk e pelqeu fare incidentin me Biglia-n dhe po mendon mos e përfshjë më në planet e skuadrës.

Mesfushoi nga Bregu i Fildishtë ka një gjobë të caktuar nga klubi, megjithatë ai mund të ketë një "ndëshkim për asye disiplinore".

Ndërkohë për Kessie ofertat nuk mungojnë teksa Tottenhami ëhstë i gatshëm të ofrojë 40 milion euro për të /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media