Home Sport
Edi Paloka: Ishte bere Panucci si Rama, milioner që nuk bënte asnjë punë FOTO LAJM)
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panucci, duke e cilësuar këtë të fundit si arrogant dhe hakmarrës, duke e krahasuar edhe me kryeministrin Edi Rama.

Sipas Palokës, italiani ishte një milioner që nuk bënte asnjë punë dhe vazhdonte të merrte lekëtë e shqiptarëve.

"Ata qe i thonin te vertetat ne sy, i hidhte ne gjyq per shpifje. Cdo ndeshje e tij ishte nje deshtim dhe nje “skandal” me vete, po ai nuk pranonte te jepte doreheqje ; “ kam kontrate te firmosur e do qendroj deri ne fund te mandatit "-thonte dhe ai. Me ne fund Panucin e shkarkuan dhe mbreme kombetarja , qe kishte 10 ndeshje pa bere asnje gol, fitoi 3-0 … Panuci iku dhe Shqiperia fitoi. Ate e shkarkoi Federata, ja prishi kontraten. Ramen do e shkarkoje populli… Rama VAFANCULO
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM)
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh
Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin
Bonucci i premton tifozëve Champions-in sezonin tjetër
Higuain: Nuk dilja nga shtëpia pasi kisha frikë nga njerëzit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media