Home Sport
Ronaldo dhe Agnelli takim sekret, vendoset e ardhmja e skuadrës
Skualifikimi i Juventusit nga Ajaksi dhe zhgënjimi i madh i Ronaldos, ka bërë që Anjeli të marrë frerët e skuadrës në dorë dhe të planifikojë të ardhmen e skuadrës drejt fitimit të Ligës së Kampionëve.

Sipas portugezes "Record", raportohet së të dy burrat janë takuar ditën e djeshme dhe kanë planifikuar të ardhmen e përbashkët.

I njëti burim konfirmon se Ronaldo dhe Anjeli do të vendosin piketat e merkatos dhe në dy vitet e ardhshme do të tentohet intesivisht Liga e Kampionëve.

Pra Ronaldo, për Anjelin është një lojtar, tek eksperienca e të cilit do të bazohet "Zonja e Vjetër" për të fituar këtë trofe kaq shumë të dëshirueshëm. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vallëzimi i Vedat Muriqit bën "bujë" në mediat turke (VIDEO)
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media