Home Sport
Gjarpërinjtë helmues detyrojnë legjendën e Milanit të punojë nga shtëpia
Presidenti aktual i Liberisë, ish-futbollist dhe legjendë e Milan, George Weah, është detyruar të punojë nga shtëpia.

Në godinën e Ministrisë së Jashtme, aty ku ndodhen edhe zyrat e presidentit të Liberisë janë gjetur dy gjarpërinj të zi shumë helmues.

Lajmi është njoftuar nga agjencia e lajmeve “Associated Press”, që citon zëdhënësin Toby Smith.

Aktualisht në zyrat e presidentit dhe ish-sulmuesit të Milan po bëhet dezinfektimi, me qëllim rikthimin e sigurisë për jetën e Weah. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media