Home Sport
Eleminimi nga Champions nuk mund t'ia mohonte ketë çmim Ronaldos
Moment special të shtunën përpara ndeshjes Juventus-Fiorentina. Ndonëse u eliminua nga Champions League, një episod i veçantë që do të ketë për protagonist kryesor edhe një herë Ronaldon, është rezervuar në shtëpinë e bardhezinjve.

CR7 është përzgjedhur nga tifozët si futbollisti bardhezi më i mirë për muajin mars. Pas nxehjes që do të zhvillohet para ndeshjes në "Allianz Stadium", Cristiano do të marrë nga njëri prej anëtarëve të Juventus, çmimin “Futbollisti më i mirë për muajin i akorduar nga "EA". /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media