Home Sport
De Ligt te Barcelona? Frenkie de Jong jep mendimin e tij
Frenkie de Jong, mesfushori i Ajax-it që do të veshë fanellën e Barcelona-s nga 1 korriku i ardhshëm, ka folur për transferimin e mundshëm te katalanasit të shokut të tij të skuadrës dhe kombëtares, Matthijs de Ligt.

Mbrojtësi 19-vjeçar pëlqehet prej kohësh nga shumë skuadra, por spanjollët duket se janë në "pole position". "De Ligt me mua te Barcelona? Nuk më takon mua të flas", ka thënë De Jong.
"Është ai që duhet të zgjedhë dhe unë nuk do të ndërhyjë në vendimin që ai do të marrë". /albeu/com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
De Laurentis: Sarri te Juve? Pas Higuain nuk më çudit më asgjë
Benfica fiton titulllin e 37 në histori
Zbulohet plani i Partizanit për të djegur kryeqytetin
Lajm i madh për Liverpool para finales së Champions League
Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media