Home Sport
Buffon te Porto për të zëvendësuar Casillasin
Legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të bëjë një lëvizje interesante pasi që nuk vazhdoi kontratën me PSG.

Veterani italian është duke u përmendur se mund ta zëvendësoj Casillasin te Porto, pasi spanjolli po vuan problemet shëndetësore.

Sipas gazetës italiane Tuttosport, Porto është duke mbajtur kontaktet me futbollistin e lirë pasi Paris Saint-Germain nuk e ka vazhduar kontratën e tij.

Ikona 41 vjeçare italiane bëri 25 paraqitje në të gjitha garat për anën franceze.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media