Home Sport
Ramos injoron Ronaldon, nuk e fton në dasëm (FOTO LAJM)
Sergio Ramos do të martohet gjatë verës dhe jashtë listës së dasmës ka lënë jashtë ish-shokun e tij, Cristiano Ronaldo.

Sipas Marca, kapiteni i Los Blancos nuk e ka ftuar në dasmë sulmuesin e Juventusit, me të cilin për 10 vite ishin së bashku te Reali.

Një incident mes dyve është rapotuar të ketë ndodhur pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit.

Në ceremoninë e martesës së mbrojtësit spanjoll dhe prezantueses Pilar Rubio në mesin e 500 të ftuarve janë edhe David Beckham, Gerard Pique dhe Iker Casillas.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Neymar te Barcelona? Tashmë nuk është më një alibi
Griezmann shkel në "Camp Nou" pas 1 korrikut?
Manchester United ofroi 65 milion euro, klubi londinez e refuzon
Kohë të errëta për Neymar, i konfiskohen 36 apartamente pas akuzave për përdhunim
Manchester United i mbyll derën Realit për Pogba (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media