Home Sport
Trajneri i ri i Milanit mbërrin në Milano, gati firma
Marco Giampaolo është gati të fillojë aventurën në stolin e Milanit.

Trajneri i Sampdorias është në Milano për t'u takuar me trajnerin e kuqezinjve Paolo Maldini për ta zyrtarizuar marrëveshjen.

Giampaolo do të largohet nga klubi i Sampdoria dhe do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare (me një opsion për të tretën) te Milani. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ska pësuar disfatë
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media