Home Sport
Messi nis pushimet me bashkëshorten, vendodhjen e mbajnë sekret
Pas pjesëmarrjes në Copa America me ekipin argjentinas, Leo Messi ka gjetur kohën të relaksohet së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij në pritje të nisjes së sezonit me Barcelonën, shkruan Albeu.com.

Ishte vetë Antonela në llogarinë e saj Instagram, në të cilën ajo postoi foton së bashku me Messin dhe fëmijët. "Në parajsë me ta," shkroi Antenella.

Ndërkohë që vendodhjen cifti preferoi ta mbajë sekret. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media