Home Sport
CAS merr vendimin drastik: Përjashton Skënderbeun për 10 vite nga Europiani (FOTO LAJM)
Pritjes i vjen fundi. Futbolli shqiptar ka marrë një goditje të rëndë dhe një njollë të zezë për opinionin sportiv.

CAS ka marrë një vendim ekstrem për skuadrën e Skënderbeut, e cila ishte në një duel të fortë me UEFA-n, pasi pretendonte se është e pafajshme për akuzat për fiksim rezultatesh.

Por, Gjykata e Arbitrazhit Sportiv nuk i ka përfillur aspak kërkesat e korçarëve, duke lënë në fuqi dënimin me 10 vite të vendosur prej kohësh nga organi më i lartë i futbollit Europian.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM)
Presidenti i Bayern: Sane po vjen
Balotelli rikthehet në Serinë A, pranë firmës me skuadrën e njohur
Plas te Juve, Ronaldo kapet me Sarrin (VIDEO)
Arrihet akordi, ylli i Tottenham drejt Seria A

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media