Home Sport
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM)
Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores.

Klubi ka vendosur që të ulë çmimin e biletës për tribunën karshi, në 200 lek.

Një lajm i mirë ky për të gjithë tifozerinë bardheblu që dëshiron të ndjekë nga shkallët e stadiumit skuadrën.

Klubi njofton se biletat do të kontrollohen elektronikisht dhe do të krijohet rradhë.

Gjithashtu bën thirrje për kujdes nga tifozët në ditën e ndeshjes, për të shmangur incidentet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool
Juventusi - Lokomotiva e Moskës, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)
Fantastike Luiza Gega, fiton medalje bronzi në 'Lojërat Olimpike Botërore 2019'
Veterani turk me fjalë të mëdha për Vedat Muriqin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media