Home Sport
Lajm "bombë" nga Franca: Pas 6 vitesh, Schumacherit i kthehet vetëdija
Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher.

Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetdija pas 6 vitesh.

Një trajtim mjekësor me qeliza burime i zhvilluar në Paris ka rezultuar me rikthimin e vetdijes raportojnë mediat franceze.

"Ai ashtë nën mbikëqyrjen time dhe mund t’ju siguroj se ai ka vetëdije", ka thënë një infermiere që ka mbikqyrur gjendjen e pilotit gjerman.

50 vjeçari ishte aksidentuar në vitin 2013 në Alpet Franceze teksa po skijonte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Koronavirusi, Maradona i irrituar me ato që duan të përfitojnë nga kjo situatë
Presidenti i klubit francez dëshiron ti japë fund kampionatit menjëherë
Xavi nuk ka mëdyshje: Messi është më i miri në histori
Mediat e lidhin ngushtë me një kalim te Reali, Van de Beek: Nuk kam mësuar gjuhën akoma
Merkatoja po afron, Neymar fillon të ze vend kryesor në mediat sportive

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media