Home Sport
Dashuria e Aro Muric me Sterling bëhet virale (VIDEO)
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira.

Edhe pse portieri i Kosovës nuk është më pjesë e Manchester City-t, ai dje gjatë ndeshjes Angli-Kosovë u pa duke puthur Sterling.

Në fakt Muriqi e përqafoi yllin anglez pasi ky i fundit gaboi në një rast me topin.

Ndërkohë, në fund të ndeshjes ata të dy përshëndetën njëri tjetër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre
Formacionet e mundshme: Supersfida Chelsea-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli
Tërmet te Barcelona, Valverde pranë shkarkimit
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media