Home Sport
Endri Çekiçi magjik, realizon supergol në Slloveni (VIDEO)
Endri Çekiçi vijon formën spektaklore në kampionatin slloven. Djaloshi pogradecar ka realizuar për Olimpija Lubjanën në ndeshjen ndaj Bravos.

Endri tundi rrjetën që në minutën e 3 me një të djathtë të frikshmë në hyrje të zonës duke realizuar një gol spektakolar, shkruan Albeu.com.

Skuadra e Olimpias me këtë rezultat ngjitet në vendin e parë, teksa lufton për titullin kampion së bashku gjigantët e Mariborit dhe Aluminj.

Ndërkohë ky ishte goli i tij i 7 në 10 ndeshje me Olimpian, ndërsa pak ditë më parë ai foli në një interviste ekskluzive për Albeu.com ku deklaroi se pret me padurim një ftesë në Kombëtare nga Edoardo Reya. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool
Juventusi - Lokomotiva e Moskës, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)
Fantastike Luiza Gega, fiton medalje bronzi në 'Lojërat Olimpike Botërore 2019'
Veterani turk me fjalë të mëdha për Vedat Muriqin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media