Home Sport
Reali mposht me meritë Sevillën, prek kreun e klasifikimit (VIDEO)
Real Madrid është rikthyer te fitorja pas humbjes nga PSG në Ligën e Kampionëve.

Mbretërit mposhtën Sevillën me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e xhiros së pestë të La Ligës.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Karim Benzema në minutën e 64-të të ndeshjes.

Me këtë fitore, Reali ngjitet në pozitën e dytë me 11 pikë, aq sa ka edhe Athletic Bilbao në krye.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Veterani turk me fjalë të mëdha për Vedat Muriqin
Feston legjenda e Arsenal, mbush 70 vjeç
Kërkoi transferimin te Barcalona, Neymar sqaron situatën
Rikthehet Champions, këto janë ndeshjet e sotme
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezman

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media