Home Sport
Rikthehet nga dëmtimi 40 milionshi i Milanit
Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë.

Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit.

Mbrojtësi ishte i pranishëm dhe mori pjesë në seancën e plotë, që është një lajm i shkëlqyeshëm për palën e San Siros.

Siç raporton MilanNews.it , plani është që të rikuperohet plotësisht dhe gati për të luajtur deri në fund të tetorit, do të thotë se ai mund të marrë disa minuta kundër SPAL.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pochettino merr një ftesë të veçantë nga futbollistët e Tottenhamit
Artikulli i medias së madhe gjermane: Si trukimet e ndeshjeve shkatërruan futbollin shqiptar
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media