Home Sport
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO)
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit.

Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes.

Rezultatin e dyfishoi Hvartz në minutën e 22-të.

Me dy gola epërsi për Gjermaninë përfundoi pjesa e parë e këtij takimi.

Në gjysmën e dytë Argjentina u rikthye duke arritur të barazoj rezultatin.

Fillimisht Alario ngushtoi rezultatin, e më pas Ocampos barazoi atë në minutën e 85-të.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacionet zyrtare, Krasnodar-Chelsea
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Barcelona në Superligën e Evropës? Vjen reagimi i FIFA-s
Premtimi i shqiptarit: Do pres flokët nëse kualifikohemi në Europian

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media