Home Sport
Janë në krizë të thellë, Meguire: Projekti i Manchester United kërkon kohë
Një blerje shumë e kushtueshme, që deri tani nuk ka justifikuar pritshmëritë. Gjithsesi, Harry Maguire është i bindur për cilësitë e tij dhe nuk e bën dramë momentin e tmerrshëm që po përjeton në të vërtetë Manchester United. “Djajt e Kuq” po kalon fillimin më të keq të sezonit në 30 vitet e fundit.

“Është një projekt afatgjatë. Njëlloj si e gjithë skuadra, edhe unë duhet të gjykohem pas 5-6 vitesh. Jam besimplotë se në këtë hark kohor do të arrijmë të fitojmë diçka dhe se do të përjetojmë shumë moment për tu mbajtur mend.

Duhet të mendojmë për tu përmirësuar si skuadër, jo vetëm individualisht. Nëse ja dalim, atëherë do të kem fituar edhe unë”, deklaroi Maguire për faqen zyrtare të Manchester United.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pochettino merr një ftesë të veçantë nga futbollistët e Tottenhamit
Artikulli i medias së madhe gjermane: Si trukimet e ndeshjeve shkatërruan futbollin shqiptar
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media