Home Sport
Shaqiri mbush 28 vite, Liverpooli e uron publikisht
Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjet.

Ai nuk po kalon nje periudhë të mirë, teksa pas dëmtimeve të shumta nuk po gjen hapësira në formacionin e Klopp.


Por me rastin e ditëlindjes ai ka marë nga Liverpooli një urim të veçantë në Twiter me titullin: "Kalofsh një ditë të mbarë".

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pochettino merr një ftesë të veçantë nga futbollistët e Tottenhamit
Artikulli i medias së madhe gjermane: Si trukimet e ndeshjeve shkatërruan futbollin shqiptar
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media