Home Sport
Goli i Higuainit ndaj Interit ishte planifikuar që në stërvitje (VIDEO)
Juventusi me fitoren që mori ndaj Interit në “San Siro”, konfirmoi edhe një herë forcën që ka.

Por, ajo që “ngrohu” më shumë Sarrin dhe tifozët e Juves, ishte goli me 24 pasime i Higuainit. “Zonja” në rastin e golit ka pasuar 24 herë topin, me lojtarët që maksimumi e kanë prekur dy herë topin.

Ajo që mediat italiane raportojnë është se ky gol vetëm rastësi nuk ishte, pasi aksioni është punuar në stërvitje.

Në videon e shpërndarë vihet re, që është punuar e njëjta skemë që e nxjerrë argjentinasin para porte. Një test që u provua gjatë sfidës me Interin dhe i dha fitoren bardhezinjve.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat"
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media