Home Sport
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat"
Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manchester United.

Para së gjithash, biankonerët nybd të ruajnë shumë para kur vjen puna te paga e trajnerit, pasi që ai është ende me kontratë tek ekipi me bazë në Torino.

Gjithashtu, thuhet se ai do të dëshironte ta merrte Emre Canin dhe Manzhukic me vete në Angli.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mbrojtja e përgjumur, Anglia shënon ndaj Kosovës (VIDEO)
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO)
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO)
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO)
E njëjta histori vijon akoma, tifozët kërkojnë bileta në tregun e zi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media