Home Sport
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas
Juventus pret Bolognan në ndeshjen e vlefshme për javen e tetë në Serie A.

Juventus në këtë ndeshje vjen pas fitores 1:2 ndaj Interit, gjë e cila i mundësoi kreun në kampionatin italian.

Ndaj Bolognas, Ronaldo ka një motiv shtesë për të shënuar.

Ka 112 klube ndaj të cilave ka shënuar Ronaldo në karrierën e tij.

Mes tre, nuk janë tre kundërshtarët e ardhshëm të Juventusit, si Bologna, Lokomotiva e Moskës dhe Lecce.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
Lionel Messi bën tatuazh aktorin e njohur? (VIDEO)
Milani "mposht" Interin për mesfushorin holandez

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media