Home Sport
Nga Amerika e bëjnë të kryer, Ibrahimovic te Milan
"Ibrahimoviç është gati të rikthehet te Milani"! Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në media! Komisioneri i MLS, Don Garber, ka zbuluar nga Amerika, se sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç është marrë nga Milani.

"Zlatan është një personazh tepër interesant, thuajse theu të gjithë rekordet këtu. Do të më pëlqente që ta shihja sërish në MLS, por varet nga LA Galaxy. Ai është 38 vjeç dhe tani është marrë nga Milan, një prej klubeve më të rëndësishëm në botë", ishe deklarata e bujshme e komisionerit të MLS në një intervistë për "ESPN".
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Challandes i bindur: Duam kualifikim në Europian
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin
Tifozët e Arsenalit presion trajnerit Emery: Bëj si Villa, tërhiqu nga futbolli
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media