Home Sport
Momenti kur lojtari i Romës shënon autogol (VIDEO)
Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League.

Gjermanët gjetën rrjetën të parët me anë një autogoli qesharak të Fazios. Mbrojtësi kishte mundësi të largonte topin, por gaboi duke e shtyrë vetë drejt portës.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
Lionel Messi bën tatuazh aktorin e njohur? (VIDEO)
Milani "mposht" Interin për mesfushorin holandez

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media