Home Sport
ZYRTARE/ Publikohet lista e lojtarëve të Gjermanisë (FOTO LAJM)
Gjermania ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e nëntorit ndaj Bjellorusisë dhe Irlandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri, për dy ndeshjet vendimtare, që do ta vendosin fatin e Gjermanisë për Kampionatin Europian.

Ja të ftuarit ku mes tyre nuk mungojnë disa talente:
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Guardiola pranë largimit nga City, kjo është arsyeja
Barcelona dhe Reali në sulm, a do ti përballojë dot Interi?
Xhaka drejt ish-ekipit në Bundesligë
De Biasi xheloz që la Shqipërinë e jo për stadiumin e ri, flet edhe Igli Tare
Shqipëri-Francë, statistikat e ndeshjeve mes dy kombëtareve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media