Home Sport
Befason "fenomeni", Ronaldo kërkon të blejë një tjetër klub në këtë shtet
Legjenda braziliane Luis Nazario De Lima, i njohur si Ronaldo, ka vendosur të blejë një tjetër klub.

Ronaldo tashmë ka në pronë 51 për qind të aksioneve te Real Valladolidi dhe shumë shpejt pritet të blejë edhe një tjetër klub, tani në Portugali.

Këtë Ronaldo e ka zbuluar në një konferencë në Lisbonë. “Unë jam duke kërkuar një tjetër klub të ri për ta blerë. Në fillim isha i përqendruar në Premierligë, por do të më duhej një buxhet më i madh për atje. U ktheva në Portugali dhe ende jam në kërkim të një klubi për të investuar”, ka deklaruar fenomeni Ronaldo.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
ZYRTARE/ Ibra largohet nga SHBA, ka një mesazh emocionues për tifozët e Los Angeles Galaxy
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Presidenti i Milanit në telashe, Prokuroria kërkon dënimin me 6 vite burg
Talli në Twitter Mendy për ngjyrën, Bernardo Silva e pëson keq
Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media