Home Sport
Xhaka mbetet në Premier League, e kërkon klubi i njohur
Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij.

"The Times" raporton se Neëcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit për mesfushorin.

Xhakës iu hoq edhe shiriti i kapitenit këtë javë pas fjalëve që përdori ndaj tifozëve të Arsenalit.

Me "Euro 2020" në horizont, transferimi në Neëcastle shihet si mundësi për Xhakën që të luajë në formacionin bazë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
ZYRTARE/ Ibra largohet nga SHBA, ka një mesazh emocionues për tifozët e Los Angeles Galaxy
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Presidenti i Milanit në telashe, Prokuroria kërkon dënimin me 6 vite burg
Talli në Twitter Mendy për ngjyrën, Bernardo Silva e pëson keq
Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media