Home Sport
Muriqi fantastik, i mjaftojnë 6 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO)
Vedat Muriqi ka gjetur përsëri rrugën e golit në ndeshjen Fenerbahce–Kasimpasa.

Në ndeshjen që ka filluar në orën 18:30, kanë mjaftuar që të luhen gjashtë minuta që Muriqi të tund rrjetën.

Kosovari gjeti rrugën e golit duke u treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shqipëri-Francë, statistikat e ndeshjeve mes dy kombëtareve
Po vinin nga Kosova për të ndjekur kuqezinjtë, policia bllokon fishekzjarrë dhe kapsolla në autobus
Prag ndeshja Shqipëri-Francë, mediat më të famshme franceze thurin elozhe për stadiumin "Air Albania"
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM)
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media