Home Sport
Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët (VIDEO)
Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve.

Së fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
Lionel Messi bën tatuazh aktorin e njohur? (VIDEO)
Milani "mposht" Interin për mesfushorin holandez

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media