Home Sport
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM)
Julian Draxler ka një të dashur të re.

Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuroshen Sethanie Taing.

Draxler ka kohë që është parë me balerinën dhe koreografen franceze, me të cilën festoi Halloween-in.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Fadil Vokrri" hap dyert për tifozët
Bënë historinë me Kombëtaren, stadiumi i ri bashkon legjendat e viteve 2000 (FOTO LAJM)
Çmenden mediat serbe, ja çfarë shkruajnë për tifozët anglezë që janë në Prishtinë
Gafë e pafalshme nga Belgjika, stadiumi ja plas së qeshuri (FOTO LAJM)
Guardiola pranë largimit nga City, kjo është arsyeja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media