Home Sport
"Intriga, shpifje, spiunllëqe", trajneri kosovar i del në mbrojtje Takajt dhe Skënderbeut
Trajneri i skuadrës Ballkani në kampionatin kosovar, Ismet Munishi, në një postim të bërë në rrjetet sociale ku në fotografi duket me presidentin e Skënderbeut, Ardjan Takaj, i ka dalë në mbrojtje. Të dy janë takuar në Therandë:

“Ky burrë këtu, Tan Takaj dhe skuadra e Skënderbeut kanë bërë diçka që asnjë skuadër as president klubi Shqiptar nuk ja bërë me parë.

Por siç dimë vetëm ne shqiptarët të shkatërrojmë, shkatërruam lokomotivën e futbollit mbarëkombëtar, me intriga, shpifje e spiunllëqe.

Forca Skënderbeu se do të dalësh fitimtar si gjithmonë”, shkruan Munishi në profilin e tij në facebook.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Challandes i bindur: Duam kualifikim në Europian
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin
Tifozët e Arsenalit presion trajnerit Emery: Bëj si Villa, tërhiqu nga futbolli
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media