Home Sport
Në Premier League shënohet ky gol i bukur me thembër (VIDEO)
Një gol mjaft i bukur u regjistrua në sfidën mes Norwich dhe Watford, e vlefshme për javën e 12-të të Premier Ligës.

Në minutën e 52-të futbollisti Grei shënoi golin e dytë për miqtë, teksa më herët kishte shënuar ish-futbollisti i Milanit, Delofeu.

U huazua nga Interi te Bayerni, Perisic: Çdo gjë është pozitive në Mynih

Grei i surprizoi të gjithë, teksa pas asistit të Delofeut, bën një rrotullim të plotë dhe gjuan me thembër, duke i vjedhur kohën mbrojtësit të Norwichit dhe duke mposhtur për herë të dytë portierin Tim Krul.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin
Tifozët e Arsenalit presion trajnerit Emery: Bëj si Villa, tërhiqu nga futbolli
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media