Home Sport
"Arena Kombëtare" thuajse gati, kalon edhe testin e shiut (VIDEO)
Nuk ka dyshime, sfida mes Shqipërisë dhe Francës do të zhvillohet në impiantin modern “Arena Kombëtare”.

Kanë mbetur edhe detajet e fundit tek sheshi jashtë stadiumit, ndërkohë që ditën e nesërme do të zhvillohet sfida mes Vllaznisë dhe Apolonisë, e vlefshme për futbollin e femrave.

Ky takim do të shërbejë si testim për stadiumin në prag të sfidës ndaj Francës. Ndërkohë vlen për t’u theksuar, se është me sukses “testi i shiut”, teksa fusha e blertë duket në gjendje fantastike shkruan panoramasport.

Nga një video e publikuar nga “ShqipStadium”, shihet se gjithçka ka përfunduar për sa i përket pjesës së brendshme të stadiumit, teksa kanë mbetur vetëm disa detaje të vogla në sheshin para stadiumit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi i "copëtuar" nga dëmtimet e lojtarëve
E BUJSHME/ Tare synon ta sjellë Muriqin te Lazio
Pas largimit të Pochettinos, Kane ka një mesazh prekës për argjentinasin
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
Nga Griezmann të Coutinho, njihuni me 10 dështimet e këtij sezoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media