Home Sport
Nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare zbulon gjininë e bebit që po pret (FOTO LAJM)
Një vit pas ceremonisë së martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha do të bëhet nënë për herë të parë.

Moderatorja e njohur e sportit është treguar mjaft e rezervuar për këtë periudhë të bukur në jetën e saj, por së fundmi me anë të një postimi në Instagram ka zbuluar gjininë e fëmijës që po pret.

Moderatorja ka publikuar në Instastory një dhuratë që i ka bërë dikush dhe ajo është ngjyrë rozë.

Në këtë mënyrë, Vilma ka zbuluar se do të bëhet nënë e një vajze, e cila pritet të vijë në jetë në fund të vitit

Përsa i përket karrierës së saj në televizion, është bërë e ditur se vetëm për disa javë, Vilma do të zëvëndësohet nga një gazetare që e njeh shumë mirë fushën e sportit.

Më pas emisioni do të ndërpritet për një muaj e gjysmë për shkak të pauzës dimërore të klubeve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin
Tifozët e Arsenalit presion trajnerit Emery: Bëj si Villa, tërhiqu nga futbolli
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media