Home Sport
Largimi i mundshëm i Ancelottit, del në skenë emri i Rejës
Situatë aspak e qetë te Napoli, teksa stoli i Karlo Ançelotit është lëkundur ndjeshëm pas ecurive negative në Serinë A.

Mediat italiane kanë filluar të mendojë për zëvendësuesin e Ançelotit në rast largimi të teknikut napolitan.

Sipas “napolicalciolive.com”, një alternativë e mundshme për të zëvendësuar Ançelotin është edhe trajneri i Kombëtares shqiptare Edi Reja.

Sipas mediave pranë klubit të kaltër, Reja ka lidhje të ngushta me presidentin De Laurentis si dhe tifozerinë napolitane. Gjithashtu alternativa të mundshme janë edhe Zdenek Zeman dhe Xhenaro Gatuzo, gjithsesi e gjitha në kuadrin e aludimeve, pasi nuk bëhet fjalë për diçka konkrete.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Klinsmannit i ikën nga duart fitorja (VIDEO)
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO)
Interi dhe Roma ndajnë pikët, përfiton Juventus (VIDEO)
Sadiku realizon dopietë dhe i dhuron fitoren Malagas (VIDEO)
Koreani 7-vjeçar që flet shqip dhe stërvitet te FC Prizreni (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media