Home Sport
Koreani 7-vjeçar që flet shqip dhe stërvitet te FC Prizreni (VIDEO)
Junhwi Shin është djaloshi 7 vjeçar nga Koreja e Jugut që është pjesë e shkollës së futbollit FC Prizreni dhe në të ardhmen ëndërron që të luajë për Tottenham.

Një korean e ka nisur ëndrrën për t’u bërë futbollist nga qyteti i bukur i Prizrenit, raporton Reporteri.

Junhwi Shin është pjesë e FC Prizrenit tash e dy muaj, derisa ai ka ambicie të mëdha për të ardhmen.Ai ëndërron që të luajë për Tottenhamin, aty ku luan edhe idhulli i tij që po ashtu vjen nga Koreja e Jugut, Son Heung-min.

Më poshtë mund ta shihni videon dhe të mësoni më shumë nga koreani Shin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter bllokohet nga Lecce, përfiton Juve (VIDEO)
Ibrahimovic thyen rekord në Serie A (FOTO LAJM)
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO)
Liverpool - Man United, formacionet zyrtare: Gati të nisë derbi më i madh në Angli (FOTO LAJM)
Zhbllokohet sfida, Interi gjen golin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media