Home Sport
Sadiku realizon dopietë dhe i dhuron fitoren Malagas (VIDEO)
Armando Sadiku vazhdon të shënojë me fanellën e Malagas.

Pas golit të parë në minutën e 27 sulmuesi i kombëtares shqiptare ka shënuar sërish këtë radhe me 11-metërsh në ndeshjen ndaj Tenerifes duke fiksuar rezultatin 2-0 për Malagan.

Tashmë Sadiku arrin në kuotën e 6 golave në 14 ndeshje si titullar.

Ndërkohë Malaga me këtë fitore del nga zona e rrezikut teksa mban vendin 17 me 20 pikë 2 pikë larg rënjes nga kategoria. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gattuso largohet nga Napoli?
I dha fitoren Milanit, Rebic: Tregova se çfarë jam në gjendje të bëj
Messi brenda vitit do të ndërtojë spitalin për fëmijët me kancer
Shkëmbimi Politano-Spinnazzola, Marotta tregon arsyen pse dështoi
Fitorja në minutat e fundit, Pioli: Po korrim atë që kemi mbjellë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media