Home Sport
Interi dhe Roma ndajnë pikët, përfiton Juventus (VIDEO)
Në "San Siro" ka spektakël dhe raste, por në fund vetëm një barazim të bardhë, 0-0.

Inter dhe Roma kanë ndarë pikët në një duel emocionues, i dyti për Interin e Antonio Contes që qëndron në krye me 2 pikë më shumë se Juventusi, me një takim më pak.

Pavarësisht tentativave të shumta, as Lukaku dhe as Martinez nuk munden të "thyenin" Mirante, i cili ishte në një superformë.

Pas 15 javëve të para, zikaltërit gjenden në krye të Seria A me 38 pikë, teksa Roma mban vendin e 4 me 29 pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Liverpool në avantazh (VIDEO)
Bayern shkatërron Herthën e Klismann (VIDEO)
Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë (VIDEO)
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare
Inter bllokohet nga Lecce, përfiton Juve (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media